Select Activity


2021 Water Polo                                             2021 Water Polo
Fall 2021 First Year Equipment
Fall 2021 Water Polo 12U Coed
Fall 2021 Water Polo 14U Coed
Fall 2021 Water Polo 16U Boys
Fall 2021 Water Polo 18U Boys
Fall 2021 Water Polo 18U Girls
One Set of Swim Caps
Three Set of Swim Caps
Two Set of Swim Caps
Adaptive Programs
Adaptive Basketball                                         Adaptive Basketball
Mondays - Adaptive Basketball
Wednesdays Adaptive Basketball
Adaptive Pickleball
Thursday - Adaptive Pickleball
Tuesdays - Adaptive Pickleball
Adult Basketball
Men\'s Basketball - Monday Comp Winter League 2021-2022      Men's Basketball - Monday Comp Winter League 2021-2022
Emery's Army
Homers
Legacy
Money
Pippen Aint Ez
Superflys
Supreme
Wildcats
Men\'s Basketball - Monday Rec Winter League 2021-2022       Men's Basketball - Monday Rec Winter League 2021-2022
Celtics
Free Agents
Frenchman
Grumpy Old Men
Sea Rats
Shooter McGavin
Tanker Special
The Basketball Team
Woman\'s Basketball - Saturday Rec Winter League 2021        Woman's Basketball - Saturday Rec Winter League 2021
Cool Name Pending
Heat
Maybe This Year
Nothing But Net
Run like the winded
dont block sammi
Adult Softball
Fall 2021 Coed Softball Tuesday Night Rec                   Fall 2021 Coed Softball Tuesday Night Rec
Ascend HVAC
Los Rey Rizzles
Moose Crew
Scared Hittless
Swingers
Watchsun Legends
Fall 2021 Mens Semi-Comp Softball Thursday Night            Fall 2021 Mens Semi-Comp Softball Thursday Night
Operation Underground
Alcoballics
Dt Construction
Frenchman
Grams Guys
Hittin Dingers
VALHALLA
Adult Volleyball
Women\'s Fall Volleyball 2021 Thursday Nights                Women's Fall Volleyball 2021 Thursday Nights
2 Legit to Hit
Black Ninjas
Blocking Babes
Diving divas
G2
GJWHF
Nacho Mama
S Special
Slammer Jammers
Team Setsy
Twisted Sisters
Yaya
Cycle Classes
Freestyles - Not for Public -Coaches/Students- Not for
Ice Shows
2021 Christmas Ice Show Solos
Learn To Skate
Christmas Show and Rehearsals 5:30-6:15 Nov 29 & Dec 1
Basic 1
Basic 2
Basic 3
Basic 4
Basic 5
Basic 6
Pre Free Skate
Snowplow Sam 1-4
Fall Lts #3 Oct 25 27 Nov 1 3 8 10 15 17
5:15 Basic 1
5:15 Basic 2
5:15 Basic 3
5:15 Snowplow Sam 1
5:15 Snowplow Sam 2 and 3
5:50 Basic 4
5:50 Basic 5
5:50 Basic 6
5:50 Pre Free Skate
5:50 Snowplow 2 and 3
5:50 Snowplow Sam 1
January 10 12 19 24 26 31 Feb 2 (no Class Jan 17)
5:15 Basic 1
5:15 Basic 2
5:15 Basic 3
5:15 Snowplow Sam 1
5:15 Snowplow Sam 2 and 3
5:50 Basic 1
5:50 Basic 2
5:50 Basic 3
5:50 Basic 4
5:50 Basic 5
5:50 Basic 6
5:50 Pre Free Skate
5:50 Snowplow 2 and 3
5:50 Snowplow Sam 1
Masters Swim Team
2021 Monthly Dues
April 2021
December 2021
February 2021
January 2021
June 2021
May 2021
Adult Lessons
Adult Beginner
Masters Caps                                                Masters Caps
Latex Cap No Name
Latex Cap W/Name
Silicone Cap No Name
Silicone Caps W/ Name
Masters Gear
2020 Masters Team Shirt
Paddleboard Aquatic Classes
Personal Training
2021 Nutrition Instruction - Heather Cindrich
Inital Nutrition Consultation
Nutrition Instruction
2021 Weight Room Instruction-Amy Hughes                     2021 Weight Room Instruction-Amy Hughes
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
2021 Weight Room Instruction-Collin Vestal                  2021 Weight Room Instruction-Collin Vestal
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
2021 Weight Room Instruction-Liz Hernandez                  2021 Weight Room Instruction-Liz Hernandez
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
2021 Weight Room Instruction-Rocky Miller                   2021 Weight Room Instruction-Rocky Miller
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
2021 Weight Room Instruction-Tish Adamson                   2021 Weight Room Instruction-Tish Adamson
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
2021 Weight Room Instruction-Torri Smith                    2021 Weight Room Instruction-Torri Smith
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
2021 Weight Room Instruction-Wendy Jones                    2021 Weight Room Instruction-Wendy Jones
Body Fat Testing
Fitness Assessment
Personal Training
Small Group- Tish
September 15th
Wednesday August 11th
Wednesday August 18th
Wednesday August 25th
Wednesday August 4th
Wednesday July 14th 2021
Wednesday July 21 2021
Wednesday July 28th 2021
Wednesday October 13th
Wednesday October 20th
Wednesday October 27th
Wednesday October 6
Wednesday September 22
Wednesday September 29th
Smalll Group - Collin
Collin December 1
Collin December 8th
Collin November 10
Collin November 17th
Collin November 24
Collin November 3rd
Random Registrations
Private Swim Lessons - 2021
Race Registrations
2021 5K Recycle Run
2021 5K Recycle Run
2021 December Indoor Night Triathlon
Indoor Night Sprint
2021 HandCart Day Races                                     2021 HandCart Day Races
Breakfast Ticket
Frontier 5K
Half Marathon
Pioneer Pete's 1K
2021 Jingle Bell Fun Run (free) At Ribbon
2021 Jingle Bell 1K Fun Run Free @ Ribbn
2021 March Indoor Night Triathlon
Indoor Night Sprint
2021 Race Series Registration                               2021 Race Series Registration
2021 Race Series Registration
2021 Splash \'N Sprint Triathlon                             2021 Splash 'N Sprint Triathlon
Novice Division - 14 & Older
Novice Division - Youth (13 & Under)
Relay Division
Sprint Division
2021 Z Labor Day Triathlon                                  2021 Z Labor Day Triathlon
Novice Division - 14 & Older
Novice Division - Youth (13 & Under)
Relay
Sprint Division
2022 February Indoor Night Triathlon
Indoor Night Sprint
2022 Handcart Days Races                                    2022 Handcart Days Races
Breakfast Ticket
Frontier 5K
Half Marathon
Pioneer Pete's 1K
2022 Labor Day Triathlon                                    2022 Labor Day Triathlon
Novice Division - 14 & Older
Novice Division - Youth (13 & Under)
Relay
Sprint Division
2022 March Indoor Night Triathlon
Indoor Night Sprint
2022 Race Series                                            2022 Race Series
2022 Race Series
2022 South Davis Sweethearts 5K
Cupid 1K
Sweethearts 5K
2022 Splash N\' Sprint Triathlon                             2022 Splash N' Sprint Triathlon
Novice Division - 14 & Older
Novice Division - Youth (13 & Under)
Relay Division
Sprint Division
Red Cross Certification Courses
Cpr/Aed & First Aid
Cpr/Aed & First Aid
Lifeguard Training - Fall 2021
Lifeguard Prescreen - September
Lifeguard Training - September
Lifeguard Training - Nov/Dec 2021
Lifeguard Prescreen - November
Water Safety Instructor - 2021 Nov/Dec
Water Safety Instructor
Water Safety Instructor Prescreen
Special Events
1000 Scans T-Shirt
1000 Scans
2000 Scans T-Shirt
2000 Scans
3000 Scans T-Shirt
3000 Scans
Dogapoolooza - 2021                                         Dogapoolooza - 2021
Large Dogs: 11:00 A M - Noon
Medium Dogs - 10AM-11AM
Small Dogs 9:00 A M - 10:00 A M
Sponsor/Booth Set Up
Fall 2021 Symposium                                         Fall 2021 Symposium
Water Workshops
Yoga Therapeutic Back
Spook-Tacular Member Tickets
Family Free Tickets
Swim Team - Tsunami
2021 Sdat Blue                                              2021 Sdat Blue
April 2021 Sdat Blue
August 2021 Sdat Blue
February 2021 Sdat Blue
January 2021 Sdat Blue
July 2021 Sdat Blue
June 2021 Sdat Blue
March 2021 Sdat Blue
May 2021 Sdat Blue
November 2021 Sdat Blue
October 2021 Sdat Blue
September 2021 Sdat Blue
2021 Sdat Elite                                             2021 Sdat Elite
April 2021 Sdat Elite
August 2021 Sdat Elite
Feb 2021 Sdat Elite
January 2021 Sdat Elite
July 2021 Sdat Elite
June 2021 Sdat Elite
March 2021 Sdat Elite
May 2021 Sdat Elite
November 2021 Sdat Elite
October 2021 Sdat Elite
September 2021 Sdat Elite
2021 Sdat Green                                             2021 Sdat Green
April 2021 Sdat Green
August 2021 Sdat Green
February 2021 Sdat Green
January 2021 Sdat Green
July 2021 Sdat Green
June 2021 Sdat Green
March 2021 Sdat Green
May 2021 Sdat Green
November 2021 Sdat Green
October 2021 Sdat Green
September 2021 Sdat Green
2021 Sdat Jr Elite                                          2021 Sdat Jr Elite
April 2021 Sdat Jr Elite
August 2021 Sdat Jr Elite
February 2021 Sdat Jr Elite
January 2021 Sdat Jr Elite
July 2021 Sdat Jr Elite
June 2021 Sdat Jr Elite
March 2021 Sdat Jr Elite
May 2021 Sdat Jr Elite
November 2021 Sdat Jr Elite
October 2021 Sdat Jr Elite
September 2021 Sdat Jr Elite
2021 Sdat Storm                                             2021 Sdat Storm
April 2021 Sdat Storm
August 2021 Sdat Storm
February 2021 Sdat Storm
January 2021 Sdat Storm
July 2021 Sdat Storm
June 2021 Sdat Storm
March 2021 Sdat Storm
May 2021 Sdat Storm
November 2021 Sdat Storm
October 2021 Sdat Storm
September 2021 Sdat Storm
2021 Sdat Tides                                             2021 Sdat Tides
April 2021 Sdat Tides
August 2021 Sdat Tides
February 2021 Sdat Tides
January 2021 Sdat Tides
July 2021 Sdat Tides
June 2021 Sdat Tides
March 2021 Sdat Tides
May 2021 Sdat Tides
November 2021 Sdat Tides
October 2021 Sdat Tides
September 2021 Sdat Tides
2021 Sdat Waves                                             2021 Sdat Waves
April 2021 Sdat Wave
August 2021 Sdat Wave
February 2021 Sdat Wave
January 2021 Sdat Wave
July 2021 Sdat Wave
June 2021 Sdat Wave
March 2021 Sdat Wave
May 2021 Sdat Wave
November 2021 Sdat Wave
October 2021 Sdat Wave
September 2021 Sdat Wave
2021 Spring Swim Team Prep                                  2021 Spring Swim Team Prep
April Monday/Wednesday
April Tuesday/Thursday
February Monday/Wednesday
February Tuesday/Thursday
March Monday/Wednesday
March Tuesday/Thursday
May Monday/Wednesday
May Tuesday/Thursday
Eft Cancellation Fee
2016
2017
2018
2019
2020
Family FundRaise Fee
2018 Family FundRaise Fee
2019 Yearly FamilyTeam Fee
2020 Family Team Fee
2021 Family Team Fee
2022 Family Team Fee
Starting Blocks Fundraiser
Home Meet Fees                                              Home Meet Fees
12 & Under Season Starter
2016 Polar Bear Inv
2017 Tsunami Falll Kick Off
2018 Polar Bear Invite
2018 Sdat Developmental
2018 Tsunami Fall Kick Off
2018 Tsunami Summer Spectacular
2019 Polar Bear Invite
2019 Sdat Grand Challenge
2019 Short & Sweet Meet
2019 Tsunami B Great Meet
2019 Tsunami Fall Kick Off
2019 Tsunami Summer Spectacular
2019 Turkey Splash
Feb 17 Intrasquad
Feb 28th Intrasquad
Heart Attack Invitational
Heart Attack Mini
June Sdat/Lehi Meet
Oct 24th 2019 Intrasquad
Sdat May Developmental
Sdat/Lehi Dual Meet
Summer 2021 Summer Swim League - Non-Competitive            Summer 2021 Summer Swim League - Non-Competitive
August Session (8/2 - 8/19) - 10 & Under
August Session (8/2 - 8/19) - 10 & Under
August Session (8/2 - 8/19) 11-12
August Session (8/2 - 8/19) 11-12
August Session (8/2 - 8/19) 13 & Older
July Session (7/5 - 7/29) - 10YRS
July Session (7/5 - 7/29) - 10YRS
July Session (7/5 - 7/29) - 13YRS
July Session (7/5 - 7/29) - Ages
July Session (7/5 - 7/29) Ages 11
Swim Dues Late Fee
Quarter 1 Late Fee
Quarter 2 Late Fee
Quarter 3 Late Fee
Quarter 4 Late Fee
Swim Meet Fees 2019                                         Swim Meet Fees 2019
2018 Bridgerland Open
2018 Clash of Clans
2018 Far Western Championship Travel
2018 Layton Splash N Dash
2018 Saturday At the U Meet
2018 Sectional Travel
2018 Ut Bc Finale
2018 Wffm Spring Lc Classic
2018 Wffm Summer Lc Classic
2019 American Long Course
2019 Az Sc Sectionals
2019 Chat Bc 11-18 Meet
2019 Chat Bc 14 &U Meet
2019 Chat Invitational
2019 Get Some Times Invitational
2019 Im Iron Man
2019 Kearns Lc Classic
2019 Otac Oviatt Invitational
2019 Ut Age Group State
2019 Wffm Spring Lc Classic
August Inter Squad
Beehive Lc Finale
Ccat Fall Open
Ccat New Years Plunge
Clovis Meet
Dino Meet
Frostbite Meet
Hast Red White Blue Bc Meet
Hast Red White Blue Invite
Hast Red White Blue Mini
Heart Attack Invite
Heart Attack Mini Meet
Kearns Holiday "c" Meet
Kearns Holiday Open
Late Payment (meet Fee)
Lehi Aquatics Super Saturday
Mac May Developmental Meet
Mac Turkey Invitational
May Development Meet
May Open Cvm
Mt Hood Summer Sectionals
October Intrasquad
Otac Developmental Meet
Otac June Meet
Polar Bear Inv
Rwb Fish Bowl Mini Meet
Rwb Summer Classic
Sc Beehive Finale
Sdat January Developmental
Sdat/Lehi Dual Meet
Sr Zones Lc
Swim Utah Winter Meet
Team Shirts
Team Shirts
Tsunami Fall Kick Off
Tsunami Summer Spectacular
Ut Lc State Championships 2019
Ut Sc Senior State
Utah Senior State Travel
Utes Imx
Wffm December Developmental
Wffm Fish Bowl Classic
Wffm Fish Bowl Mini
Wffm Imx
Wffm Imx Meet
Wva Dive & Dash Mini
Wva Dive N Dash Invitational
Wva Summer Splash
Swim Meet Fees 2020                                         Swim Meet Fees 2020
2019 Chat Bc 14 &U Meet
2019 Chat Invitational
2019 Get Some Times Invitational
2019 Im Iron Man
2020 Frostbite Meet
2020 Red Rock Invitational
2020 Red Rock Time Trials
2020 Swim Utah Friday Night Lights
2020 Ut Age Group State
2020 Ut Sc Senior State
2020 Wffm Fish Bowl Classic
2020 Wffm Last Chance
Beehive Lc Finale
Dino Meet
Hast Red White Blue Bc Meet
Hast Red White Blue Invite
Hast Red White Blue Mini
Heart Attack Invite
Heart Attack Mini Meet
Kearns Holiday "c" Meet
Kearns Holiday Open
Late Payment (meet Fee)
Lehi Aquatics Super Saturday
Lehi Grinchmas Special
Mac May Developmental Meet
Mac Turkey Invitational
May Development Meet
May Open Cvm
Mt Hood Summer Sectionals
October Intrasquad
Otac Developmental Meet
Otac June Meet
Polar Bear Inv
Rwb Fish Bowl Mini Meet
Rwb Summer Classic
Sc Beehive Finale
Sdat January Developmental
Sdat/Lehi December Dual Meet
September Intrasquad
Sr Zones Lc
Team Shirts
Team Shirts
Tsunami Fall Kick Off
Tsunami Summer Spectacular
Ut Lc State Championships 2019
Utah Senior State Travel
Utes Imx
Swim Meet Fees 2021                                         Swim Meet Fees 2021
2021 Chat Invitational
2021 Flower Power Invite
2021 Legendary Encore Meet
2021 Sc Sr State Championship
2021 Tsunami Fall Kick Off
2021 Ut Sc Ag Championships
2021 Ut Si Swimvitational
2021 Wffm Imx Meet
Ccat 2021 New Years Plunge
Cookie Kick Off Meet
February 11th Intrasquad
January 16 Intrasquad Meet
Sdat Feb Last Chance Meet
Swim Utah Dino Meet
Tri July 30 Meet
Tsunami Summer Spectactular
Ut Long Course Championships
Swim Team Merchandise
2021 Team Gear
Goggles
Sdat Swim Bag
Silicone Swim Caps
Snorkel
Swim Parka
Swim Team Start Up Fee                                      Swim Team Start Up Fee
2011 Registration
2012 Registration
2013 Swim Team Start Up Fee
2014 Swim Team Start Up Fee
2015 Swim Team Start Up Fee
2016 Swim Team Start Up Fee
2017 Swim Team Start Up Fee
2018 Swim Team Start Up Fee
2019 Swim Team Start Up Fee
2020 Swim Team Start Up Fee
2021 Swim Team Start Up Fee
Usa Registration                                            Usa Registration
2016 Usa Season 2
2016 Usa Yearly Registration
2017 Usa Season 2 Regisitration
2017 Usa Yearly Registration
2019 Usa Reg Season 2
2019 Usa Registration
2020 Usa Reg Season 1
2020 Usa Reg Season 2
2020 Usa Registration
2021 Usa Reg Season 2
2021 Usa Registration
2022 Usa Registration
Usa Transfer
Volunteer Hours Fee
2018 Volunteer Hours Fee
2019 Volunteer Hours Fee
2020 Volunteers
Swimming Lessons
2021 Masters Swim Team                                      2021 Masters Swim Team
April Masters Team
August Masters Team
December Masters Team
February Masters Team
Free Swimming Week
January Masters Team
July Masters
June Masters Team
March Masters Team
Masters Hoodies
May Masters Team
November Masters Team
October Masters
September Masters Team
Fall 2021 Session 3 M/W (11/29-12/15)                       Fall 2021 Session 3 M/W (11/29-12/15)
Adaptive Aquatics
Level 1
Level 2
Level 3
Level 4
Level 5
Level 6 - Swim
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Fall 2021 Session 3 T/Th (11/30-12/16)                      Fall 2021 Session 3 T/Th (11/30-12/16)
Level 2
Level 3
Level 5
Level 6 - Swim
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Spring 2022 Saturday Session 1 (1/8-2/12)                   Spring 2022 Saturday Session 1 (1/8-2/12)
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Level 1
Level 1
Level 2
Level 2
Level 2
Level 2
Level 2
Level 3
Level 3
Level 3
Level 3
Level 3
Level 4
Level 4
Level 4
Level 5
Level 5
Level 5
Level 6 - Swim
Level 6 - Swim
Parent & Child - Level 1
Parent & Child - Level 2
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 4
Preschool Swim 4
Spring 2022 Session 1 M/W (1/3-1/26)                        Spring 2022 Session 1 M/W (1/3-1/26)
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Level 1
Level 2
Level 2
Level 2
Level 2
Level 3
Level 3
Level 3
Level 4
Level 4
Level 4
Level 4
Level 5
Level 5
Level 5
Level 5
Level 6 - Swim
Level 6 - Swim
Parent & Child - Level 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 4
Preschool Swim 4
Spring 2022 Session 1 T/Th (1/4-1/27)                       Spring 2022 Session 1 T/Th (1/4-1/27)
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Adaptive Aquatics
Level 1
Level 2
Level 2
Level 2
Level 2
Level 3
Level 3
Level 3
Level 3
Level 4
Level 4
Level 4
Level 5
Level 5
Level 6 - Swim
Level 6 - Swim
Parent & Child - Level 2
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 1
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 2
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 3
Preschool Swim 4
Preschool Swim 4
Preschool Swim 4
Youth Comp Basketball
Boys Session 1: 4th Grade Comp Basketball Tuesday           Boys Session 1: 4th Grade Comp Basketball Tuesday
Ballers
Club V 4th Elite
DC Buckets
Morgan
Boys Session 1: 5th Grade Comp Basketball Wednesday         Boys Session 1: 5th Grade Comp Basketball Wednesday
Assist Basketball
Bountiful Basketball
Club V 5th Elite
Phoenix
Vipers
Boys Session 1: 6th Grade Comp Basketball Thursday          Boys Session 1: 6th Grade Comp Basketball Thursday
Club V 6th Elite
Club V 6th Premier
Farmington Bantam
Farmington Fire
davis
Boys Session 1: 7th Grade Comp Basketball Tuesday           Boys Session 1: 7th Grade Comp Basketball Tuesday
Club V 7th Elite Black
Club V 7th Elite Grey
Empire
Llamas
Morgan
Utah Warriors
Boys Session 1: 8th Grade Comp Basketball Wednesday         Boys Session 1: 8th Grade Comp Basketball Wednesday
Club V 8th Elite Black
Club V 8th Elite Grey
Fusion Basketball
Goated Gorillas
Swoosh
Boys Session 1: 9th Grade Comp Basketball Thursday          Boys Session 1: 9th Grade Comp Basketball Thursday
Club V 8th Premier
Club V 9th Elite Black
Club V 9th Elite Grey
Fusion Basketball
Lancers
Northern Utah Flight
SPARDEMY
Showtime
Stars
Boys Session 2: 4th Grade Comp Basketball Tuesday           Boys Session 2: 4th Grade Comp Basketball Tuesday
Ballers
Cobras
DC Buckets
Farmington Flies
Hollow Hooligans
Morgan
Boys Session 2: 5th Grade Comp Basketball Wednesday         Boys Session 2: 5th Grade Comp Basketball Wednesday
Assist Basketball
Club V 4th Elite
Club V 5th Elite
thunder
Boys Session 2: 6th Grade Comp Basketball Thursday          Boys Session 2: 6th Grade Comp Basketball Thursday
Ballers
Bountiful Red
Davis
Farmington Fire
Farmington Silver
Lightening
Team Atwater
Viewmont
Boys Session 2: 7th Grade Comp Basketball Tuesday           Boys Session 2: 7th Grade Comp Basketball Tuesday
Bountiful
Club V 7th Elite Black
Club V 7th Elite Gray
Eagles
Hard Knox 7th Elite
Morgan
Phoenix Bantam 6th
The Ballers
Triple Threat
Wasatch Elkupines
Boys Session 2: 8th Grade Comp Basketball Wednesday         Boys Session 2: 8th Grade Comp Basketball Wednesday
Club V 8th Elite Black
Club V 8th Elite Gray
Swoosh
Triple Threat
Utah fusion
Wildcats
Boys Session 2: 9th Grade Comp Basketball Thursday          Boys Session 2: 9th Grade Comp Basketball Thursday
Club V 9th Elite Black
Club V 9th Elite Gray
Farmington
Showtime
Stars
Street
Suns
Utah Fusion
Youth Recreation Basketball
Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Thurs      Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Thurs
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4
Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Tues       Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Tues
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4
Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Thurs      Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Thurs
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4
Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Tues       Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Tues
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4
Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Thurs      Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Thurs
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4
Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Tues       Session 1 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Tues
Team 1
Team 2
Team 3
Team 4
Session 1 | 3rd Grade Boys | Wednesdays                     Session 1 | 3rd Grade Boys | Wednesdays
Black Fruitsnacks
Blue Oreos
Brown Reeces
Golden Apple Sauce
Green Doritos
Grey Cheezits
Maroon Chips
Navy Carrots
Orange Peanuts
Purple Cheetos
Red Popcorn
Silver Lemons
Teal Pretzels
White Gold Fish
Yellow Cookies
Session 1 | 3rd/4th Grade Girls | Mondays                   Session 1 | 3rd/4th Grade Girls | Mondays
Finches
Kinglets
Larks
Orioles
Sparrows
Starlings
Swallows
Warblers
Session 1 | 4th Grade Boys | Tuesdays                       Session 1 | 4th Grade Boys | Tuesdays
Albacores
Bluegills
Eels
Graylings
Herrings
Mackerels
Pikes
Rays
Snappers
Steelheads
Sturgeons
Threadfins
Wahoos
Walleyes
Session 1 | 5th Grade Boys | Wednesdays                     Session 1 | 5th Grade Boys | Wednesdays
76ERS
Blazers
Bucks
Celtics
Clippers
Dallas
Houston
Jazz
Lakers
Miami
Nets
Suns
Session 1 | 5th/6th Grade Girls | Mondays                   Session 1 | 5th/6th Grade Girls | Mondays
Asteroids
Comets
Galaxy
Infrareds
Meteors
Nebulas
Quasars
Supernovas
Session 1 | 6th Grade Boys | Tuesdays                       Session 1 | 6th Grade Boys | Tuesdays
Badgers
Blue Jays
Boilermakers
Buckeyes
Cornhuskers
Gophers
Hawkeyes
Hoosiers
Knights
Lions
Spartans
Terrapins
Wildcats
Wolverines
Session 1 | 7th-9th Grade Girls | Mondays                   Session 1 | 7th-9th Grade Girls | Mondays
Aggies
Bruins
Griffins
Owls
Thunderbirds
Trailblazers
Session 2 | 10th Grade Boys Team | Fridays                  Session 2 | 10th Grade Boys Team | Fridays
1 Good Basketball Players
2 Tbd
3 Bossome
4 Blazers
5 Kite Flyers
6 the Skull Troopers
7 the Chosen
Session 2 | 10th Grade Boys | Fridays                       Session 2 | 10th Grade Boys | Fridays
Jazz
Session 2 | 11th Grade Boys Team | Fridays                  Session 2 | 11th Grade Boys Team | Fridays
1SURF
2 Toon Squad
3 Team #1
4 Donda
5 Kami Mizu
6 Wild Catzz
Session 2 | 12th Grade Boys Team | Fridays                  Session 2 | 12th Grade Boys Team | Fridays
97 Bulls
Average Joes
Hoods Cross
Hooligans
Hoopers
Step Brothers
Wok Lin
Session 2 | 12th Grade Boys | Fridays                       Session 2 | 12th Grade Boys | Fridays
Utah
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Mondays    Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Mondays
1 Crandall
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Thu        Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Thu
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Tues       Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 5 Pm Tues
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Mondays    Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Mondays
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Thu        Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Thu
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Tue        Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 6 Pm Tue
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Mondays    Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Mondays
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Thu        Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Thu
1
2
3
4
Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Tue        Session 2 | 1st/2nd Grade Instruct League | 7 Pm Tue
1
2
3
4
Session 2 | 3rd Grade Boys | Wednesdays & Thursdays         Session 2 | 3rd Grade Boys | Wednesdays & Thursdays
Bears
Cheetas
Chimpanzee
Elephants
Giraffes
Gorillas
Hyenas
Iguanas
Lions
Meerkats
Monkeys
Panthers
Pythons
Tigers
Toucans
Warthogs
Session 2 | 3rd/4th Grade Girls | Mondays & Thursdays       Session 2 | 3rd/4th Grade Girls | Mondays & Thursdays
1 Belugas
10 Narwhals
11 Orcas
12 Dolphins
2 Hammerheads
3 Threshers
4 Marlins
5 Swordfish
6 Stingrays
7 Octopi
8 Sea Turtles
9 Urchins
Session 2 | 4th Grade Boys | Tuesdays                       Session 2 | 4th Grade Boys | Tuesdays
1 Falcons
10 Owls
11 Eagles
12 Hawks
13 Osprey
14 Buzzards
15 Kestrels
16 Merlins
2 Vultures
3 Harriers
4 Condors
5 Kites
6 Raptors
7 Goshawks
8 Sparrowhawks
9 Accipiters
Session 2 | 5th Grade Boys | Wednesdays                     Session 2 | 5th Grade Boys | Wednesdays
Big Hunks
Butterfingers
Cadbury Egg
Charleston Chews
Crunch
Hershey's
Kit Kats
Milky Way
Musketeers
NutRageous
Reese's
Snickers
Twix
Whatchamacallit
York Patties
Session 2 | 5th/6th Grade Girls | Mondays                   Session 2 | 5th/6th Grade Girls | Mondays
1 Sparks
10 Mystics
11 Sky
12 Liberty
13 Storm
14 Mercury
15 Sun
16 Fever
2 Wings
3 Dream
4 Aces
5 Comets
6 Shock
7 Starzz
8 Sting
9 Rockers
Session 2 | 6th Grade Boys | Tuesdays                       Session 2 | 6th Grade Boys | Tuesdays
1 Yellowstone
10 Yosemite
11 Zion
12 Glacier
13 Grand Teton
14 Bryce Canyon
15 Arches
16 Sequoia
2 Grand Canyon
3 Olympic
4 Great Smokey
5 Joshua Tree
6 Canyonlands
7 Acadia
8 Denali
9 Death Valley
Session 2 | 7th Grade Boys Team | Tuesdays                  Session 2 | 7th Grade Boys Team | Tuesdays
Da Boyz
Eagle
Flash
No Name Decided
Session 2 | 7th Grade Boys | Tuesdays                       Session 2 | 7th Grade Boys | Tuesdays
Hot Shots
Net Rippers
Savage
The Defenders
Session 2 | 8th Grade Boys Team | Wednesdays                Session 2 | 8th Grade Boys Team | Wednesdays
2
3
Ballers
Gorillas
Utah Warriors
Will Call Later
Session 2 | 8th Grade Boys | Wednesdays                     Session 2 | 8th Grade Boys | Wednesdays
Alley-Oops
Big Ballers
Champs
Dream Team
Nothing But Net
The Defending Champs
Session 2 | 9th Grade Boys Team | Thursdays                 Session 2 | 9th Grade Boys Team | Thursdays
Big Boys
Dawgs
Team #1
The Boys
The Dinosaurs
Session 2 | 9th Grade Boys | Thursdays                      Session 2 | 9th Grade Boys | Thursdays
Back Yard Ballers
Basket Junkies
Mambas